آرایشگاه زهره مشهد ( سالن زیبایی زهره ) با مدیریت خانم میرزاییان در بلوار سجاد واقع میباشد. این آرایشگاه امتیاز 3.07 از 5 را در سایت بیاتوعروسی از آن خود کرده است و بسیاری از مشتریان آن از خدمات عروس سالن زیبایی زهره بهره برده اند. این آرایشگاه تمام خدمات زیبایی راانجام میدهد. قابل  ذکر است آرایشگاه زهره مشهد تخصص خاصی را برای خودم انتخاب نکرده و در همه زمینه ها مشغول فعالیت میباشد. اگر به دنبال تخصص رنگ و هیرکات هستید میتوانید به سالن زیبایی تخصصی رنگ مو سیرخ در مشهد مراجعه کنید.

سالن زیبایی در مشهد سی رخ با رقابتی سالم در منطقه دیگری از شهر (خیابان دانشگاه- بین دانشگاه ۱۲ و میدان سعدی – حاشیه خیابان) به فعالیت خود در زمینه تخصصی رنگ و هیرکات ادامه میدهد. قابل ذکر است جهت انتخاب آرایشگاه خود به زمینه تخصصی سالن ها توجه فرمایید. شما میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره 09023853817  تماس بگیرید.

با این روش می توان آرایشگاه خوبی پیدا کرد:

از قول مشتری زیبایی سی رخ:

قبل از اینکه یک آرایشگاه عالی پیدا کنم (اگرچه به خودی خود تجربه وحشتناکی را تجربه نکرده بودم) تحت تأثیر خدمتی که دریافت کردم بیش از حد تحت تأثیر قرار نگرفته بودم. من آرایشگاه هایی را با قیمت های مختلف ، برندها ها و سالن های مختلف را امتحان کرده ام اما هیچ وقت احساس نکردم که آنها می فهمند که من چه می خواهم. خواسته هایم مهم نیست ، به نظر می رسید که هر بار با چند هایلایت بلوند بیرون می آیم. حتی با پرداخت هزینه بیشتر برای دیدن یک مدیر سالن ، من از شخصی به شخص دیگر منتقل شدم و هرگز از تجربه سالن لذت نبردم.

سپس زیبایی سی رخ را پیدا کردم که واقعاً رفتن به آرایشگاه را یک تجربه لذت بخش می کند. زیبایی سیرخ متخصص رنگ در مشهد است و سالن اختصاصی خود را دارد.

ادامه مطلب را بخوانید تا از همه آنچه در مورد انتخاب آرایشگاه مناسب می دانید مطلع شوید.

وی در ادامه گفت: “اگر کار خود را به درستی انجام می دهید ، جای نگرانی نیست.”

چه چیزی باعث می شود یک آرایشگاه خوب باشد؟

او به من گفت که یک آرایشگر خوب “کسی است که به تو گوش می دهد و وقت می گذارد تا به آنچه می خواهی گوش بدهی . اما شما به ترکیب آرایشگاه خوب و یک سالن خوب احتیاج دارید . منظور من از این صاحب سالن (چه آرایشگر باشد یا نه) مهم است ، زیرا این نحوه اداره سالن است. شما اغلب می توانید آرایشگاه های خوبی پیدا کنید ، اما کسب و کار باید ایجاد شود تا آرایشگاه ها با مشتری وقت لازم را داشته باشند. “

اهمیت یک مشاوره در آرایشگاه زهره مشهد

این اولین قدم شما برای یافتن یک آرایشگر خوب است – این فرصت شماست که همه چیز را حس کنید. زیبایی سیرخ: “ما همیشه یک مشاوره رایگان بدون هیچ گونه تعهد و مهمتر از همه قبل از روز ملاقات شما ارائه می دهیم. یک مشاوره فرصتی برای شماست تا ببینید آیا احساس می کنید آرایشگر آنچه را می خواهید می فهمد. مشاوره درست قبل از قرار ملاقات به این نتیجه می رسد که افراد “موافقت خود را با چیزی که نمی خواهند فقط به این دلیل که آنجا هستند و می خواهند کاری در آن روز انجام شود” انجام دهند.

او همچنین می گوید که یک آرایشگر خوب نیز انتظارات شما را مدیریت خواهد کرد. “به ویژه با رنگ ، این یک فرآیند شیمیایی است و فقط مدت زمان مشخصی می توانید یک رنگ روی مو بگذارید.”

اهمیت برقراری ارتباط در یک مشاوره به آرایشگر اجازه می دهد تا تعیین کند که مدت زمان یک کوتاهی یا رنگ چه مدت طول می کشد. وی به مشتریان توصیه می کند که هر چند وقت یکبار برای حفظ سبک باید وارد شوند.

در مشاوره ، زیبایی سیرخ به عنوان یک تجزیه و تحلیل فنی به مو نگاه می کند، رنگ و عمق طبیعی را بررسی می کند و سپس لیست رنگی را تنظیم می کند. من همچنین به سرعت مو نگاه می کنم – اینکه چقدر رنگ ، خاصیت ارتجاعی مو را جذب می کند (چقدر پیوندها قوی هستند) هستند و درصد خاکستری ، زیرا همه اینها بر نحوه بیرون آمدن رنگ تأثیر می گذارد. من با مشتری در مورد رنگ پوست و رنگ و آرایش آنها روز به روز صحبت می کنم. این مهم است که آرایشگر شما در نظر بگیرد. بنابراین اگر مشتری تصمیم به تعیین وقت ملاقات بگیرد ، ما دقیقاً می دانیم که از چه چیزی استفاده خواهیم کرد و مدت زمان لازم را نیز خواهیم گفت.این نوعی از خدمات است که باید بدنبال آن باشید. “

آرایشگاه و سالن زیبایی زهره در مشهد

جستجوی سالن زیبایی و آرایشگاه زهره مشهد

هنگام جستجوی سالن “تحقیق خود را انجام دهید. به دنبال شخصی در مورد آنچه شما می خواهید و نوع موی خود باشید. اگر دوست دارید موهای خود را بلند کنید و می خواهید این موهای شما رنگ خاصی بگیرد ، به دنبال شخصی باشید که متخصص باشد. زیبایی سی رخ برای کسانی که سبک خاصی می خواهند ، بر اهمیت جستجوی متخصص در زمینه خاص تاکید می کند.

“به طور کلی ، یک توصیه همیشه خوب است ، اما در غیر اینصورت ، درگوگل ” آرایشگاه ” ، مکان خود و مثلا” متخصص همه کاره “تایپ کنید. اما این بدان معنا نیست که بهترین آنها هستند. به بررسی ها و تصاویر نگاه کنید ؛ تصاویر قبل و بعد از آن ایده آل هستند. من همیشه دوست دارم موهای افراد واقعی را که توسط آن آرایشگاه یا آرایشگاه انجام می شود ، ببینم. این احتمالاً بهترین مدرک است مگر اینکه به شدت فتوشاپ شده به نظر برسد. من تصاویرم را در همان صندلی با همان نور می گیرم ، بنابراین مردم می توانند ببینند که همان شخص است – به هیچ نور فانتزی نیازی نیست. “

مراقب تصاویر جعلی شبکه های اجتماعی برای سالن های زیبایی و آرایشگاه زهره مشهد باشید:

افزایش شبکه های اجتماعی ممکن است برخی را فریب دهد. “در حالی که می تواند عکسهایشان درخشان باشد ، این بدان معناست که مردم تصاویری را که به شدت ویرایش شده اند می بینند.” من توسط مشتریان مختلف یک مدل ، هر بار با موهای مختلف رنگ روشن ، که توسط فتوشاپ تغییر کرده است ، یک تصویر یکسان آورده ام. آوردن تصاویر الهام بخش عالی است ، اما فقط توجه داشته باشید که می توانیم از آن الهام بگیریم ، این طور نیست که آن شخص در زندگی واقعی به نظر برسد. حتی اگر تصویری ویرایش نشده باشد ، نورپردازی یک فاکتور عظیم است ، و اغلب در پست های شبکه های اجتماعی ، دیوارها (به عنوان مثال دیوارهای سفید روشن می توانند نور را منعکس کنند) یا بازتابنده های استفاده شده توسط عکاسان می توانند مو را فوق العاده براق یا رنگی منحصر به فرد در تصویر نشان دهند. باز هم ، این چیزی نیست که چشم انسان می بیند “

“من همچنین بسیاری از پست های شبکه های اجتماعی را می بینم که در واقع تبلیغات مربوط به استفاده از موهای زائد است. بسیاری از تصاویر برای من از Pinterest ارسال شده است ، من باید مشتریان را آگاه کنم که لینک به یک سایت تقویت مو است ، زیرا اغلب به این روشنی نیست.

قیمت گذاری در سالن های زیبایی و آرایشگاه زهره مشهد

مشاوره “اطمینان حاصل خواهد کرد که از نتیجه ناامیدی حاصل نخواهد شد. ما همچنین به مشتری می گوییم که هزینه روز آن دقیقاً چقدر است. آرایشگران همچون آرایشگاه زهره مشهد یا سالن زیبایی نگار آرا مشهد باید لیست قیمت استاندارد خود را مشخص کنند و باید بتوانند در مشاوره ایده هزینه را به شما ارائه دهند.

اگر با کوتاهی یا رنگ آرایشگاه زهره مشهد ناخوشایند باشید چی؟

این به یک مشاوره خوب برمی گردد. اگر شما یک مشاوره خوب داشته باشید، این واقعاً نباید اتفاق بیفتد. با این حال، شما می توانید یک رنگ یا کوتاهی را امتحان کنید اما قبل از آن میتوانید با مراجعه به نظرات مردم در سایت عروسیمون آرایشگاه زهره مشهد وضعیت رضایت مشتریان را بررسی کنید.

آرایشگاه و سالن زیبایی زهره در مشهد

عکس برگرفته از سایت عروسیمون دات کام میباشد.

سالن زیبایی سی رخ

4.3/5 - (6 امتیاز)

6 دیدگاه

لیلا · اکتبر 31, 2020 در 7:28 ق.ظ

ممنون از اطلاعات کامل و سایت خوبتون

  sirokhbeauty · نوامبر 3, 2020 در 8:29 ق.ظ

  خواهش میکنم.

   نوشين · دسامبر 19, 2020 در 1:54 ب.ظ

   من از خدمات زيبايي سيرخ استفاده كردم از هايلايتشون واقعا راضي بودم ممنونم

    sirokhbeauty · دسامبر 20, 2020 در 2:20 ب.ظ

    خواهش میکنم ایشالا همیشه از خدمات ما استفاده کنید.

هانی · ژانویه 30, 2021 در 12:03 ب.ظ

درسته که هنوز خیلی زیبایی سی رخ رو نمیشناسن ولی کارشون واقعا عالیه

  sirokhbeauty · ژانویه 30, 2021 در 12:05 ب.ظ

  نظر لطف شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *