اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد با مدرک بین المللی فنی حرفه ای + قیمت هستید ما به شما کمک میکنیم. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به شماره 00989023853817 تماس حاصل نمایید.

شما اگر میخواهید به رشته پرطرفدار آرایشگری وارد شوید، برای تاسیس آموزشگاه نیاز به مجوز، و برای گرفتن مجوز نیاز به مدرک فنی حرفه ای دارید. تنها راه شما برای این کار حضور در آموزشگاه های معتبر و مورد تایید فنی حرفه ای برای اخذ مدرک بین المللی میباشد. سالن زیبایی سی رخ به مدیریت خانم سیفی با نام ثبتی آموزشگاه مراقبت زیبایی سیفی به شما بانوان مشهدی برای اخذ مدرک کمک میکند.

سالن زیبایی سی رخ با بیش از بیست سال سابقه در زمینه خدمات آرایشی اکنون توانسته است تا این تجارب ارزشمند را به شما عزیزان منتقل کند. این آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد مهارت های لازم برای آرایشگری زنانه را به شما به صورت تجربی و عملی می آموزد تا بتوانید با مدرک فنی حرفه ای معتبر آن، در هر جای دنیا به این حرفه پر درآمد وارد شوید. فقط کافیست با یک تلفن از مشاوره آموزشگاه آرایشگری مراقبت زیبایی سیفی بهره مند شوید.

لیست آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد

۱. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی سیفی مشهد (سالن زیبایی سیرخ)
۲. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی نغمه مشهد
۳. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی بانوگلی مشهد
۴. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی سلماز مشهد
۵. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی سایه روشن مشهد
۶. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی چهره نگار مشهد
۷. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی هستی ناز مشهد
۸. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی ماتیس مشهد
۹. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی روشن آرا مشهد
۱۰. آموزشگاه آرایش پیرایش و مراقبت زیبایی ماهسان مشهد
در این لیست ۱۰ تا از بهترین مراکز آموزش آرایشگری زنانه در مشهد را برای شما آماده کردیم. توجه داشته باشید که قیمت و هزینه آموزشگاه های آرایشگری زنانه در مشهد متناسب با نرخنامه تعیین شده از طرف سازمان فنی حرفه ای میباشد. بنابراین مدرک گرفته شده از طرف این آموزشگاه ها بین المللی خواهد بود.
لیست آموزشگاه های آریشگری زنانه فنی حرفه ای در مشهد

دوره های آموزشی مراقبت و زیبایی مو:

در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد دوره های مختلفی آموزش داده میشود. یکی از این دوره ها مراقبت و زیبایی مو میباشد که موارد زیر را شامل میشود:
آموزش رنگ مو، آموزش شنیون مو، آموزش کوتاهی مو، آموزش کوتاهی ژورنالی، آموزش براشینگ مو، آموزش بافت مو، آموزش اکستنشن مو، آموزش بافت کلاه گیس، آموزش کراتینه مو. شما میتوانید جهت استعلام قیمت این دوره با شماره 00989023853817 تماس حاصل نمایید. مدت زمان برگزاری این دوره ها نیز بین یک ماه تا یک ماه و نیم میباشد.

دوره های آرایشگری مراقبت و زیبایی پوست:

در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد در بخش مراقبت و زیبایی پوست، آموزش پاکسازی پوست و آموزش اصلاح و ابرو نیز انجام میشود. مدت زمان این دوره نیز بین دو هفته تا یک ماه میباشد. قابل ذکر است آموزش اپیلاسیون در آموزشگاه مراقبت زیبایی سیفی (زیبایی سیرخ) در حال حاضر تا اطلاع ثانوی انجام نمیگیرد.

دوره های آموزشی میکاپ و گریم:

در آموزشگاه های مورد تایید فنی حرفه ای دوره های آموزشی میکاپ در جریان هستند. این دوره نیز که از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه مراقبت زیبایی سیفی برگزار میگردد بین یک ماه تا یک ماه و نیم زمان میبرد و تعرفه آن نیز مطابق تعرفه سازمان فنی حرفه ای میباشد. آموزش های این دوره شامل موارد زیر میشود:
آموزش خودآرایی، آموزش آرایش صورت، آموزش آرایش عروس و آموزش گریم کودک.

دوره های آموزشی مراقبت و زیبایی و کاشت ناخن:

اگر به دنبال آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد هستید میتوانید در این دوره آموزشی شرکت کنید. این دوره کوتاه مدت بوده و حدود دو هفته آموزش آن زمان میبرد. همچنین آموزش مانیکور و پدیکور، آموزش طراحی ناخن و آموزش کاشت ناخن به صورت تخصصی در این مرکز آموزشی آرایشی در مشهد انجام میگردد.

دوره های آموزشی مراقبت و زیبایی مژه:

هر آمورشگاه آرایشگری زنانه در مشهد دوره آموزشی مژه را نیز برگزار میکند. این دوره کوتاه مدت و دو هفته ای میباشد و شامل آموزش اکستنشن مژه و آموزش لیفت و لمینت میگردد. قابل ذکر است آموزشگاه سیفی (زیبایی سیرخ) از بهترین اساتید مجرب شهر بهره میبرد.

دوره های آموزشی آرایش دائم:

بعضی از آموزشگاه ها دوره های آرایش دائم را نیز برگزار میکنند. این دوره ها شامل آموزش میکروپیگمنتیشن، آموزش میکروبلیدینگ، و آموزش تاتو بدن میشود.
امیدواریم با این مقاله تحت عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد با مدرک بین المللی فنی حرفه ای + قیمت به سوالات شما پاسخ داده باشیم. شما همچنین میتوانید در صورت داشتن هر نوع سوالی با ما در ارتباط باشید.
برای آشنایی بیشتر با زیبایی سیرخ شما را به دیدن این ویدئو دعوت میکنیم.
بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد
قیمت آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد – بهترین اموزشگاه ارایشگری مشهد – آموزشگاه آرایشگری مشهد – هزینه کلاس آرایشگری فنی حرفه ای مشهد – آموزشگاه آرایشگری زنانه مشهد – بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد – آموزشگاه آرایشگری مشهد زنانه – بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه مشهد – هزینه آموزش آرایشگری زنانه در مشهد – آموزشگاه آرایشگری زنانه خوب در مشهد – آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای مشهد – بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در مشهد – آموزشگاه های آرایشگری مشهد – آموزش کاشت مژه با مدرک بین المللی در مشهد – اموزشگاه ارایشگری در مشهد
4.7/5 - (14 امتیاز)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *