سالن زیبایی سی رخ (سیرخ) مرکز تخصصی رنگ و لایت مشهد و بهترین سالن رنگ مو در مشهد، شامل خدمات تخصصی و خدمات فرعی زیر میباشد:

خدمات تخصصی رنگ مو در مشهد توسط زیبایی سیرخ انجام میشود. شما میتوانید با تماس و کلیک بر روی شماره 09023853817 از مشاوره  رایگان و تعیین وقت رنگ مو در مرکز تخصصی رنگ و لایت مشهد بهره ببرید.

۱. هایلایت در مشهد

هایلایت مو به معنای رفله های تیره و روشن در مو است و به دو روش انجام پذیر است: با کلاه و با فویل.

به همین دلیل این هنر تخصصی حتما باید توسط یک آرایشگر متخصص در رنگ، با حفظ سلامت مو انجام گیرد تا نتیجه مطلوبی حاصل گردد.

بعضا با این تفکر که با انجام هایلایت حتما باید با آرایش بود، راضی به این تغییر زیبا نمی شود درحالیکه با متدهای جدید هایلایت از آرایش های غلیظ بی نیاز میشوند.

۲. بالیاژ در مشهد

بالیاژ یک تغییر در رنگ مو و تکنیکی برای هایلایت کردن میباشد. این متد هم اکنون به ملکه رنگ ها معروف است.

رنگ مویی که مورد علاقه سلبریتی هاست. بالیاژ غالبا مناسب موهای صاف است.

جهت دیدن نمونه کار بالیاژ زیبایی سیرخ به اینستاگرام زیبایی سیرخ ما مراجعه کنید.

مرکز تخصصی رنگ و لایت مشهد

۳. آمبره در مشهد

آمبره روشی است که در آن پایین موها روشن تر و ریشه موها تیره تر است. درصورتیکه هرچه از ریشه به سمت ساقه و نوک ساقه میرویم روشنتر میگردد.

۴. سامبره در مشهد

سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ است به این صورتکه هرچه از سمت ریشه به سمت ساقه میرویم، این تغییر رنگ تیره به روشن با ملایمت بیشتری همراه است. 

۵. رنگ مو در مشهد

رنگ مو در مشهد یکی از تغییرات جذاب مخصوص بانوان با سلیقه است. شاید برایتان جالب باشد که ۷۰% بانوان حداقل یک بار از رنگ مو استفاده کرده اند.
قابل ذکر است رنگ مو به دو دسته رنگ موهای طبیعی یا گیاهی، و رنگ موهای شیمیایی تقسیم بندی میشود. شما میتوانید برای استفاده از خدمات رنگ مو در مشهد از سالن زیبایی تخصصی رنگ و هیرکات سی رخ استفاده کنید.
بهترین سالن رنگ مو مشهد

۶. رنگ ریشه در مشهد

رنگ ریشه تکنیکی است که برای موهای رنگ شده با رشد ریشه انجام میپذیرد. برای هماهنگی بین ریشه و ساقه رنگ شده بهترین روش سپردن این کار به متخصص است. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تخصص ما به صفحه درباره زیبایی سیرخ مراجعه کنید.

۷. رنگساژ در مشهد

رنگساژ برای موهای دکلره و مش صورت میگیرد. به دلیل اینکه بعد از گذشت مدتی از شفافیت و زیبایی رنگ مو کاسته میشود، از رنگساژ برای برگرداندن شادابی و براقیت به مو استفاده میگردد.
بعضی ها سوال میپرسند که آیا رنگساژهای پی در پی باعث خشکی و آسیب به مو میشود؟ در واقع خیر. زیرا رنگساژ همان رنگ رقیق شده با آب است و مدت زمان کمی روی مو قرار میگیرد، به همین دلیل بهترین روش برای همیشه زیبا بودن لایت شماست.

۸. هیرکات معمولی و فشن در مشهد

هیرکات یا همان کوتاهی مو با جدیدترین متدهای روز در سالن زیبایی سیرخ صورت میپذیرد. قابل ذکر است هیرکات در این سالن به دو روش معمولی و فشن به درخواست مشتری انجام میگردد.
کلیه مدل های فشن با استفاده از آموزش های روز دنیا انجام میشود تا در این زمینه در مشهد بی رقیب باشیم. جهت دریافت قیمت کوتاهی مو زنانه در مشهد با ما در ارتباط باشید.
رنگ مو در مشهد

خدمات فرعی زیبایی سیرخ مشهد

۱. خدمات عروس در مشهد

در سالن زیبایی سی رخ که تخصص آن رنگ مو در مشهد و هیرکات میباشد، خدمات غیرتخصصی نیز با قیمت کمتر نسبت به رقبا انجام میشود. از جمله خدمات عروس که با وجود کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی در همه زمینه های زیبایی عروس میباشیم.

۲. میکاپ در مشهد

میکاپ که فارسی شده کلمه آرایش میباشد، یکی از محبوب ترین خدمات در سالن های زیبایی برای مشتریان است. زیبایی سیرخ با همکاری چندین میکاپ کار با قیمت های مختلف، قدرت انتخاب مشتری را بالا برده، و متناسب با نیاز بانوان گرامی به شما میکاپ کار حرفه ای یا غیرحرفه ای معرفی میکند.

۳. شنیون در مشهد

شنیون نوعی شکل بندی در مدل مو میباشد که در آن موها را به شکلی حرفه ای جمع کرده، و به آن زیبایی خاصی میبخشند. شنیون بیشتر برای مهمانی ها انجام میشود.
سالن زیبایی سیرخ همانند میکاپ با شنیون کاران حرفه ای و غیرحرفه ای قرارداد بسته است و انتخاب شنیون کار را بر عهده مشتری قرار داده.

۴. مانیکور و پدیکور در مشهد

مانیکور به فرایند شکل دادن ناخن های دست میگویند که بسیار در ایران پرطرفدار است. حال اگر این شکل دهی در ناخن های پا صورت گیرد، به آن پدیکور میگویند. این خدمت نیز در سالن زیبایی سی رخ مشهد انجام می شود.

۵. لیفت و لمینت در مشهد

لیفت و لمینت مژه از دیگر خدماتی است که در این سالن انجام میشود. این خدمت به شما کمک میکند تا مژه های زیبا و سالمی داشته باشید و در عین حال زیبایی آن را نیز بیشتر کنید.

۶. تتو ابرو در مشهد

تتو ابرو برای مشتریانی که ابروهای کم پشت دارند گزینه بسیار مناسبی است تا به صورت دائمی زیبایی ابروهای خود را حفظ کنند. با وجود امکانات و کادر مجربی که برای تتو در این سالن موجود است، تتو ابرو نیز انجام میشود.

۷. پاکسازی پوست در مشهد

پاکسازی پوست یا همان پیلینگ روشی است برای لایه برداری از پوست که با دو روش لیزر یا استفاده از کرم لایه بردار در زیبایی سی رخ انجام میشود. این روش به شما کمک میکند تا پوستی صاف و نرم و زیبا داشته باشید.

۸. پارافین تراپی در مشهد

یکی دیگر از روش های داشتن پوستی زیبا و شاداب پارافین ترابی میباشد. پارافین که روی صورت قرار میگیرد، منافذ پوست را باز کرده و به گردش خون سرعت میبخشد. 

۹. کراتینه در مشهد

بسیاری از خانم هایی که موهایی وز و فر دارند، به صاف کردن موهای خود یا به اصطلاح کراتینه علاقه نشان میدهند. این روش موهای شما را صاف کرده و به شما در رسیدن به خواسته تان کمک میکند.
beauty-services-image

سالن تخصصی سیرخ با تخصص رنگ مو در مشهد و هیرکات در همه زمینه های زیبایی در کنار شما خواهد بود. هدف ما رضایت شماست… 
جهت تعیین وقت همین حالا با شماره 09023853817 تماس بگیرید.