سالن زیبایی سی رخ

زیبایی سی رخ از کجا شروع کرد و چگونه به وجود آمد؟

سالن زیبایی سی رخ با مدیریت بانو سیفی، در زمینه های مختلف از جمله رنگ، هیرکات، بالیاژ، آمبره، سامبره، میکاپ، شنیون، تتو، هیرکات، پاکسازی پوست، پارافین تراپی، عروس و… در سال 97 در خیابان دانشگاه تاسیس شد. 
بانو سیفی ابتدا با همکاری در بهترین سالن های زیبایی در احمدآباد مشهد و همینطور همکاری با سرای عروس واقع در سناباد به کسب تجربه پرداخت و سپس با آموزش هایی که در ترکیه دید خود را به یکی از حاذق ترین آرایشگران مشهد تبدیل کرد.
این در حالیست که بانو سیفی از سال 79 شروع به کسب تجربه در زمینه زیبایی بانوان، و با کوله باری از تجربه و تشکیل کادری مجرب و حرفه ای اقدام به تاسیس سالن زیبایی سیرخ نمود.

گواهینامه ها و دوره های آموزشی مدیریت زیبایی سی رخ:

همچنین بانو سیفی در سال 96 با سفر به آنتالیا ترکیه، و حضور در دوره های آموزشی حرفه ای رنگ و هایلایت و هیرکات، اقدام به کسب علم در این زمینه نمود و سالن زیبایی تخصصی رنگ و هیرکات سیرخ، حاصل ترکیبی از علم و تجربه مدیریت میباشد.
قابل ذکر است سالن زیبایی سی رخ و کادر مجرب آن در تلاشند تا همیشه خود را مطابق با متد روز آپدیت نگه دارند تا رضایت همه سنین را از آن خود کنند و درزمینه رنگ و هیرکات بی رقیب باقی بمانند.
شما میتوانید با مراجعه به اینستاگرام ما از عکس ها و ویدئوهای منتشر شده جهت دیدن نمونه کار بازدید کنید، یا به شماره 09023853817 جهت رزرو وقت تماس بگیرید.
جهت کسب اطلاع بیشتر جهت ساعات و روزهای کاری ما به صفحه ارتباط با زیبایی سیرخ مراجعه کنید.
با تشکر از وقتی که برای خواندن این صفحه گذاشتید… زیبایی سی رخ مشهد