ما برای مقایسه آرایشگاه و سالن های زیبایی زنانه با قیمت مناسب و خوب در مشهد + نرخنامه مطالبی را برای شما آماده کرده ایم. قابل ذکر است در این مقاله فقط تعدادی از آرایشگاه های مشهد را معرفی کرده ایم و در صورت استقبال شما در آینده آنها را کامل تر خواهیم کرد.

نرخنامه آرایشگاه زنانه مشهد :

شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به صفحه نرخنامه آرایشگاه زنانه مشهد مراجعه کنید.

سالن زیبایی سی رخ مشهد :

سالن زیبایی سی رخ مشهد با مدیریت خانم سیفی در زمینه تخصصی رنگ و هیرکات در خیابان دانشگاه فعالیت میکند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه درباره زیبایی سیرخ مراجعه کنید. همچنین میتوانید از اینستاگرام زیبایی سیرخ بازدید کنید.

سالن زیبایی فرارا مشهد :

سالن زیبایی فرارا مشهد در زمینه تخصصی عروس واقع در خیابان هفت تیر {گلشن} فعالیت میکند. لطفا جهت اطلاعات بیشتر به صفحه سالن زیبایی و آرایشگاه فرارا مشهد مراجعه کنید.

آرایشگاه مهناز حامی در مشهد :

آرایشگاه مهناز حامی مشهد همانطور که از اسم آن پیداست توسط خانم مهناز حامی مدیریت میشود. این سالن واقع در خیابان وکیل آباد و تخصصی کانتورینگ و میکاپ فعالیت میکند. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه آرایشگاه و سالن زیبایی مهناز حامی در مشهد مراجعه کنید.

آرایشگاه نغمه و نگین مشهد :

آرایشگاه نغمه و نگین مشهد همان آرایشگاه چهره پردازان سابق میباشد که توسط خانم نغمه الیاسی مدیریت میشود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه آرایشگاه و سالن زیبایی نغمه و نگین مشهد مراجعه کنید.

آرایشگاه زهره مشهد :

آرایشگاه زهره مشهد با مدیریت خانم میرزاییان در بلوار سجاد فعالیت میکند. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ویژه این آرایشگاه در سایت ما مراجعه کنید: آرایشگاه و سالن زیبایی زهره مشهد

آرایشگاه چهره پردازان مشهد :

آرایشگاه چهره پردازان مشهد نام قدیمی آرایشگاه نغمه و نگین میباشد و همانطور که در بالا اشاره شد با مدیریت خانم نغمه الیاسی به فعالیت خود ادامه میدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه آرایشگاه و سالن زیبایی چهره پردازان مشهد مراجعه کنید.

امیدواریم در رابطه با مقایسه آرایشگاه ها و سالن زیبایی مشهد زنانه با قیمت مناسب و خوب + نرخنامه به جواب سوالات خود رسیده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *