سامبره، کلمه ای که کم و بیش آن را شنیده اید. به نظر شما سامبره چیست؟ سامبره مناسب چه نوع مویی می باشد؟ در سالن زیبایی سی رخ خدمات سامبره به همراه بالیاژ و آمبره انجام می شود اما شما تفاوت سامبره، آمبره و بالیاژ را می دانید؟ در ادامه این مقاله به مسائلی مثل سامبره چیست، تفاوت سامبره با سایر مدل ها و همچنین سامبره مناسب چه افرادی است، مطالب مفیدی را در مقالات سالن زیبایی در مشهد سی رخ خدمت شما ارائه می کنیم.

سامبره چیست؟

به نظر شما سامبره چیست؟ سامبره یکی از تکنیک های رنگ مو می باشد، یک طیف رنگی که از ریشه مو تا نوک مو ادامه دارد. در سامبره طیف رنگی موهای شما از یک رنگ پررنگ به یک رنگ کمرنگ تر تبدیل می شود و هر چه قدر که به نوک مو نزدیک شوید، رنگ های کمرنگ تری را مشاهده می کنید.

اما واقعا سامبره چیست؟ سامبره همانطور که بیان شد یکی از تکنیک های رنگ مو و دکلره مو می باشد. رنگ مو تکنیک های دیگری هم مثل آمبره، بالیاژ، هایلایت و سامبره دارد که هر کدام از تکنیک ها مناسب افرادی خاص می باشد.

سامبره بسیار شبیه به آمبره می باشد که هر دو جزو تکنیک های رنگ مو هستند. پیشنهاد می شود مدل های ارائه شده در پینترست را ببینید تا بیشتر با سامبره آشنا شوید. در ادامه به تفاوت آمبره، سامبره و بالیاژ می پردازیم.

سامبره

تفاوت سامبره، آمبره و بالیاژ

همانطور که در قسمت قبل متوجه شدید که سامبره چیست، در ادامه قصد داریم مقایسه ای بین سامبره، بالیاژ و آمبره داشته باشیم و تفاوت سامبره، آمبره و بالیاژ را برای شما بیان کنیم.

سامبره و آمبره هردو تا حد زیادی به هم شبیه هستند اما تفاوت سامبره و آمبره چیست؟

سامبره شامل طیف رنگی از تیره به روشن می باشد اما آمبره، تضاد رنگ ها می باشد. ریشه مو بسیار روشن می باشد ولی ساقه و نوک مو رنگی بسیار روشن دارد. پس می توان گفت تفاوت آمبره و سامبره در نوع تغییر رنگ می باشد که سامبره طیفی آرام و نرم را طی می کند ولی آمبره با اختلافی زیاد دو رنگ متفاوت را بر موی سر قرار می دهد.

اگر میخواهید بدانید از بین رنگ موی هایلایت ، آمبره یا بالیاژ… کدام روش برای شما مناسبتر است، این مقاله را مطالعه کنید.

برای خالی نبودن عریضه تعریفی کوتاه از بالیاژ ارائه می شود. بالیاژ هم یکی از تکنیک های رنگ و لایت می باشد که تفاوت رنگی بسیار کمی دارد.

احتمالا از تعریف بالیاژ متوجه شدید که تفاوت سامبره و بالیاژ در چیست، اما برای محض اطمینان فرق سامبره و بالیاژ برای شما بیان می شود. همانطور که در قسمت سامبره چیست گفته شد، سامبره یک طیف رنگی ملایم می باشد که از رنگ تیره به روشن تغییر رنگ می دهد. حال در تعریف بالیاژ هم گفته شد که بالیاژ تفاوت رنگی کمی دارد. یعنی اگر بخواهیم مقدار تفاوت رنگ بین آمبره، بالیاژ و سامبره را مقالیسه کنیم، می توان بر اساس تفاوت رنگ ها گفت: ( مقداری که تفاوت این تکنیک های رنگ مو به چشم می آید)

آمبره > سامبره > بالیاژ

پس تا به اینجا به طور کامل و با جزییات متوجه تفاوت سامبره، آمبره و بالیاژ شدید در ادامه به سامبره مو مناسب چه کسانی می باشد، می پردازیم.

سامبره مناسب چه مویی است؟

طبق تعاریفی که گفته شد سامبره یک طیف رنگی از تیره به روشن می باشد که اگر میخواهید موهای خود را سامبره کنید، موهای بلند بیشتر مناسب سامبره می باشند. برای دیدن مدل های سامبره در سالن زیبایی سی رخ می توانید به صفحه اینستاگرام سی رخ مراجعه کنید.

خلاصه مطلب

سامبره یکی از روش های رنگ مو برای موهای کوتاه می باشد که می توانید طیف رنگ های زیبایی را با استفاده از سامبره برای خود با مراجعه به سالن زیبایی سی رخ مشهد، ایجاد کنید. در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات جامعی به شما در ارتباط با سامبره چیست، تفاوت سامبره،‌ آمبره و بالیاژ به همراه سامبره مناسب چه افرادی است، برای شما ارائه کردیم. امیدواریم که مقاله مفیدی برای شما واقع شده باشد.

4/5 - (4 امتیاز)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *