بالیاژ چیست؟ هر آنچه در مورد تکنیک این روش باید بدانید

این روند رنگ موی celeb است که همه در مورد آن صحبت می کنند ، اما دقیقاً بالیاژ چیست و آیا ارزش هیاهوی تبلیغاتی را دارد؟ پس با سالن زیبایی سی رخ در مشهد تخصصی رنگ و هیرکات همراه باشید…

وقتی برای اولین بار در مورد بالیاژ شنیدیم ، این یک تغییر دهنده بازی مو بود. دیگر نیازی به نشستن ، بودن سر در فویل ، برای چیزی که احساس می کردیم سه روز فقط با موهای کاملاً مبهم به پایان می رسد نیست.

نه ، زیرا بالیاژ رنگ مویی است که همه چیز را تغییر داده است.

از الکسا چونگ گرفته تا ریحانا ، هر سلبریتی که بود می خواست بالیاژ را امتحان کند.

اما آیا می توانیم توضیح دهیم که بالیاژ چیست؟ احتمالا نه…

بالیاژ

بالیاژ

بالیاژ یک کلمه فرانسوی به معنی “جارو کشیدن” یا “نقاشی کردن” است. “این اجازه می دهد تا یک رنگ مو طبیعی به نظر بیاید و مثل آفتاب بدرخشد ، همان چیزی که طبیعت به ما می دهد.”

بالیاژ سه بعدی چیست؟


مطمئناً همه موها سه بعدی هستند؟ خوب ، مسلماً یک کار رنگی مبهم باعث می شود رنگ موهای شما به همان اندازه صاف و بی روح به نظر برسد ، انگار که موهایتان را در یک اینچ از عمر خود صاف می کنید. که در اینجا بالیاژ سه بعدی وارد می شود.

جدیدترین به روزرسانی فنی در مورد روش کلاسیک رنگ موی بالیاژ ، بالیاژ سه بعدی همه چیز در مورد افزودن ابعاد به مو است .

بالیاژ سه بعدی عالی است زیرا بالیاژ سنتی را می گیرد و آن را به جای رگه دار یا صاف تر کردن، چند تن می کند”. “به جای رنگ آمیزی مو با یک رنگ روشن تر ، دو سایه وجود دارد ، و یکی همیشه کمی تیره تر است.”

نتیجه؟ چراغ ها و سایه های فوق العاده سه بعدی که توهم موهای پرپشتتر و پرحجم را ایجاد می کنند بدون هیچ گونه خطوط خشن یا برجسته به وجود می آید..

چگونه می توانید تشخیص دهید که بالیاژ شما به درستی انجام شده است؟
بالیاژ باید از ریشه بسیار نزدیک و نرم باشند و منجر به برجستگی ضخیم تری در انتهای مو شوند. بالیاژ باید روی سطح بخش اعمال شود و تا قسمت های ابتدایی از قسمت اشباع نشود ، در غیر این صورت رگه ای از رنگ خواهید داشت که به هیچ وجه نرم نیست.

بالیاژ طلایی دودی یا Smoky Gold چیست؟


Smoky Gold جدیدترین تجمل در روند موهای بالیاژ است که به روزترین حالت موهای شما در زمستان است. به گفته کارشناسان رنگ “طلایی دودی قرار است منفجر شود.”

“بیشتر مردم به دنبال رنگ های سرد هستند ، اما این رنگ بور تیره در فضای بهتری است زیرا در رنگ خاکستر و اسپرسو ظاهر می شود ، فقط با یک لیفت طلایی ظریف در قاب صورت و انتهای آن. نتیجه نرم و مخلوط شده است – و یک براقیت جلای زیبایی به آن می بخشد. ‘

بالیاژ در مشهد

بالیاژ طلایی دودی

چگونه می توانید تشخیص دهید که بالیاژ شما اشتباه انجام شده است؟


اگر از محصولات صحیح استفاده نکنید و به اصطلاح نظارت نشده باشد یا محصول خیلی زود شسته شود ممکن است مو به درستی بلند نشود و نارنجی به نظر برسد.

هنگام استفاده از سفید کننده مهم است که شخصی که از آن استفاده می کند بداند چه زمانی آن را خارج کند – این به نوع و رنگ موی شما بستگی دارد. اگر فکر می کنید بالیاژ شما تکه تکه به نظر می رسد ، این به دلیل کاربرد و جایگذاری اشتباه است.

به یاد داشته باشید بالیاژ یک هنر است بنابراین قبل از اقدام در خانه به یک متخصص مراجعه کنید یا مطمئن شوید که بسیاری از آموزش ها را مشاهده می کنید.
اگر بالیاژ داشته اید اما از نتیجه راضی نیستید ، نگران نباشید ، این مشکل برطرف می شود اما بسته به آسیب دیدگی ممکن است اصلاح رنگ باشد.

این می تواند شامل تکنیک های مختلفی از جمله ذوب ریشه و ترکیب بالیاژ یا کاهش و شروع مجدد آن باشد. همیشه برای مشاوره و نظر به یک متخصص و آرایشگر مو مراجعه کنید.

منبع: https://www.elle.com/uk/beauty/hair/a37306/balayage-hair-highlights/

5/5 - (1 امتیاز)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *